Deskrizzjoni
Parametri tekniċi
DWAR OUTBOARDS
Il-magna ta' barra ta' 15 hp tispikka għall-proporzjon ta' spiża{1}}eċċellenti tagħha, li tagħmilha għażla affidabbli għal muturi ta' dgħajjes żgħar startjar bl-elettriku. Id-disinn tal-fjuwil-effiċjenti tiegħu jiżgura spejjeż operattivi aktar baxxi, u jipprovdi soluzzjoni ekonomika għal utenti frekwenti. Bil-konvenjenza ta 'startjar elettriku, l-utenti jistgħu jgawdu minn proċess ta' tqabbid mingħajr tbatija-, ideali kemm għal dgħajsa novizzi kif ukoll b'esperjenza. Din il-magna toffri kompatibilità universali, b'rendiment tajjeb fuq diversi tipi ta 'inġenji tal-ilma. Għal dawk li qed ifittxu muturi tad-dgħajjes żgħar affidabbli li jibdew bl-elettriku, dan il-mudell jgħaqqad l-affordabbiltà, l-effiċjenza u l-prattiċità, u jagħmilha l-aqwa għażla għall-bżonnijiet varji tat-tbaħħir.
2018 Huaihe Rescue Team




2016 ShanghaiWirja






Show tax-xerrej



FAQ
Q: Kif Agħżel l-Iskrun it-Tajjeb għall-Muturi Outboard
A: Meta tagħżel skrun, hemm żewġ kejl ewlenin li għandek tikkonsidra: dijametru u żift. Id-dijametru jirreferi għad-distanza minn tarf wieħed taċ-ċirku tax-xafra li jdur għall-ieħor, imkejjel madwar il-buttun. Iż-żift jindika sa fejn tiċċaqlaq dgħajsa b'rotazzjoni sħiħa waħda tal-iskrun, jekk wieħed jassumi l-ebda żlieq. Pereżempju, skrun ta '11" x 9" għandu dijametru ta' 11-il pulzier u pitch ta '9 pulzieri. Fit-teorija, dan l-iskrun kien jimbotta d-dgħajsa 'l quddiem b'9 pulzieri għal kull revoluzzjoni; madankollu, iż-żlieq ġeneralment jikkawża li d-distanza attwali tkun kemmxejn inqas.
L-għażla ta' skrun b'pitch ogħla tipikament iżżid l-ogħla veloċità tad-dgħajsa, iżda tista' tnaqqas l-aċċelerazzjoni jew il-prestazzjoni ta' "toqba-shot". Min-naħa l-oħra, skrun b'-pitch aktar baxx se jsaħħaħ il-veloċità tat-toqba-shot, li jagħmilha ideali għal attivitajiet bħall-iskijar tal-ilma, iżda għad-detriment tal-ogħla-veloċità finali.
Importanti: Dejjem kun żgur li l-iskrun li tagħżel ma jippermettix li l-magna taqbeż l-RPM massimu rakkomandat mill-manifattur. Id-differenzi fil-forma tal-buq tad-dgħajsa, il-kapaċità tat-tagħbija, u każijiet ta 'użu speċifiċi jistgħu jaffettwaw il-prestazzjoni tad-dgħajsa. Huwa rakkomandat ħafna li tuża takometru biex tivverifika li l-magna tkun qed taħdem fil-medda RPM sigura biex tevita kwistjonijiet ta 'prestazzjoni jew ħsara fil-magna.
It-tags Popolari: muturi tad-dgħajjes żgħar elettriċi, Ċina muturi żgħar tad-dgħajjes manifatturi elettriċi, fornituri, fabbrika
2 STROKE 15HP MUTUR OUTBOARD
Il-magna 15HP 2-stroke issa tiġi b'finitura matta sleek, li ttejjeb id-durabilità u l-effiċjenza ġenerali. Iddisinjat għall-kompatibilità mal-iskrejjen SOLAS, jiżgura l-aħjar prestazzjoni fuq l-ilma. Il-korp issimplifikat tiegħu jippromwovi tqandil mingħajr sforz, filwaqt li t-tqassim intern huwa organizzat b'mod metikoluż għal funzjonalità mtejba. L-assemblaġġ tal-manku aġġornat jipprovdi ergonomija mtejba, u tnaqqas l-għeja tal-operatur. Dan il-mudell għandu sistema ta’ startjar manwali faċli għall-utent flimkien ma’ tranżizzjonijiet tal-irkaptu raffinati, li joffri esperjenza ta’ tbaħħir aktar faċli u intuwittiva. Bid-disinn robust u l-karatteristiċi prattiċi tiegħu, jagħti valur u affidabilità eċċezzjonali għal diversi applikazzjonijiet tal-baħar.
| MUDELL | T15 |
| Tip | 2 Puplesija |
| Għoli tat-Transom | 440mm (S) 567 (L) |
| Dimensjoni | 873*332*1043 mm (S) 873*332*1170 mm (S) |
| Piż Niexef | 38 Kg(S) 40kg(L) |
| Max. Firxa RPM | 4500-5500r/min |
| Max. Outpower | 11kW (15HP) |
| Firxa RPM idling | 850+50 r/min |
| Tip ta' magna | 2-ċil. |
| Spostament | 246 cc |
| Bore X stroke | 56 × 50 mm |
| Ħin tal-Ignition | CDI |
| Sistema ta' Tmexxija | Kontroll tal-laċċ/Kontroll mill-bogħod |
| Sistema tal-Bidu | Bidu Manwal/Bidu Elettriku |
| Gear Shift | F-N-R |
| Proporzjon tal-Gear | 2.08(27/13) |
| Ittrimmja & Mejjel | Manwal |
| Kapaċità tat-Tank tal-Fjuwil | Esterni 24L |
| Kapaċità taż-Żejt tal-Gear | 0.25 L |
| Proporzjon tat-Taħlit | 50:1 |
| Skrun | 9 1/4X9-J |
Par ta ' l-
2 Stroke 30HP Boat MotorIbgħat l-inkjesta











