Deskrizzjoni
Parametri tekniċi
DWAR OUTBOARDS
Qed tfittex mutur ta 'barra qawwi u ħafif?
Il-Mutur tad-Dgħajsa Calon Gloria 2 Stroke 30HP jagħti prestazzjoni eċċezzjonali mingħajr il-battikata. Iddisinjata għal dawk li jitolbu l-affidabbiltà u l-effiċjenza, din il-magna two-sploke hija mibnija fuq pjattaforma ppruvata ta' żewġ-ċilindri CV, magħrufa għad-durabilità u l-prestazzjoni konsistenti tagħha.
Kemm jekk qed tgħaddi fl-ibħra miftuħa jew qed tinnaviga fl-ilmijiet lokali, il-Mutur tad-Dgħajsa Calon Gloria 2 Stroke 30HP huwa fdat minn dgħajjes madwar id-dinja għall-affidabbiltà qawwija tiegħu.
B'disinn u inġinerija superjuri, il-Mutur tad-Dgħajsa Calon Gloria 2 Stroke 30HP jaħdem fuq proporzjon taż-żejt imħallat minn qabel 50:1, li jiżgura rispons iqarmeċ tat-throttle b'inqas duħħan, riħa mnaqqsa, u rikba aktar bla xkiel. Dan jagħmilha għażla li tispikka għal dawk li jbaħħru li qed ifittxu magna effiċjenti u nadifa-li taħdem.
Id-daqs kompatt u l-bini ħafif jagħmluha wkoll ideali għal diversi tipi ta 'dgħajjes, inklużi bastimenti żgħar u medji bħal dinghies tal-gomma, filwaqt li xorta tagħti qawwa biżżejjed meta jkollok bżonnha l-aktar.
SARE PARTS

Fabbrika Online







Reviżjonijiet

SIEĦU TAT-TIM TA' SALAVAT





Din il-kollaborazzjoni turi l-impenn ta’ CALON GLORIA għar-responsabbiltà soċjali u d-determinazzjoni tagħha li tgħin lill-komunitajiet fi kriżi. Il-kumpanija se tkompli tappoġġja missjonijiet ta 'salvataġġ u tikkontribwixxi għall-irkupru minn diżastri fil-futur.
Lista ta' Kontroll tal-Istartjar tal-Mutur Outboard
- Valvoli tal-arja miftuħa fuq iż-żewġ tankijiet tal-fjuwil.
- Qabbad il-linja esterna tal-fjuwil.
- Issettja l-iswiċċ tal-fjuwil għal "on."
- Żgura l-lanyard tal-iswiċċ tal-emerġenza.
- Ħawwad it-tank tal-fjuwil biex tħallat il-fjuwil, 'il bogħod min-nar.
- Kun żgur li l-irkaptu jkun fin-newtrali.
- Qabbad il-linja tal-fjuwil, ippumpja l-bozza 3-5 darbiet.
- Iftaħ ftit iċ-ċowk, applika throttle biex tibda, imbagħad agħlaq iċ-ċowk u ħalli l-magna idle għal 3-5 minuti.
- Neħħi l-mutur 'il barra mill-ilma meta ma tkunx qed tintuża.
- Għall-ħażna, neħħi l-fjuwil kompletament.
It-tags Popolari: 2 Stroke 30HP Boat Motor, iċ-Ċina 2 Stroke 30HP Boat Motor manifatturi, fornituri, fabbrika
2 STROKE30MOTUR TA' BARRA HP
MUDELLI OPTIONALI:
T30BS--- Kontroll tal-laċċ; Bidu manwali; Xaft Qasir
T30BL--- Kontroll tal-laċċ; Bidu manwali; Xaft twil
T30BWS--- Kontroll tal-laċċ; Bidu Elettriku; Xaft Qasir
T30BWL--- Kontroll tal-laċċ; Bidu Elettriku; Xaft twil
T30FWS--- Kontroll mill-bogħod; Bidu Elettriku; Xaft Qasir
T30FWL--- Kontroll mill-bogħod; Bidu Elettriku; Xaft twil
| MUDELL | T30 |
| Tip | 2 Puplesija |
| Għoli tat-Transom | 423mm (S) / 550mm (L) |
| Dimensjoni | 843*399*1146 mm (S) / 843*399*1273 mm (L) |
| Piż Niexef | 53kg(S) /54.5Kg(L) |
| Max. Firxa RPM | 4500-5500r/min |
| Max. Outpower | 22.1kW (30HP) |
| Firxa RPM idling | 1150±50 r/min |
| Tip ta' magna | 2-ċil. |
| Spostament | 496 cc |
| Bore × Stroke | 72×61 mm |
| Ħin tal-Ignition | CDI |
| Sistema ta' Tmexxija | Tiller / Kontroll mill-bogħod |
| Sistema tal-Bidu | Manwal / Bidu Elettriku |
| Gear Shift | F-N-R |
| Proporzjon tal-Gear | 2.08(27/13) |
| Ittrimmja & Mejjel | Manwal |
| Kapaċità tat-Tank tal-Fjuwil | Esterni 24L |
| Kapaċità taż-Żejt tal-Gear | Esterni 24L |
| Proporzjon tat-Taħlit | 50:1 |
| Skrun | 9 7/8 ×12-F |
Par ta ' l-
40 Hp Mariner Boat MotorLi jmiss
Muturi tad-Dgħajjes Żgħar ElettrikuIbgħat l-inkjesta












