Deskrizzjoni
Parametri tekniċi
DWAR OUTBOARDS
Għaliex Agħżel Twin Engine Outboards għal Dgħajjes tas-Sajd Offshore
Dgħajjes tas-sajd 'il barra mix-xtut (23-26 pied) ħafna drabi jagħtu lix-xerrejja l-għażla bejn muturi esterni singoli jew doppji. Filwaqt li magna waħda hija aktar affordabbli, magni ġemellati joffru diversi vantaġġi:
Benefiċċji Ewlenin ta 'Twin Engine Outboards:
- Redundancy: Jekk magna waħda tfalli, l-oħra tista 'tikseb lura mingħajr periklu. Dan jipprovdi serħan tal-moħħ, speċjalment f'żoni remoti.
- Prestazzjoni Mtejba: Magni ġemellati ħafna drabi jagħtu aktar horsepower, li jirriżultaw f'veloċitajiet ogħla aħjar u aċċelerazzjoni aktar mgħaġġla meta mqabbla ma 'magna waħda.
- Inqas Stress tal-Magna: B'żewġ magni, kull mutur jaħdem inqas, inaqqas it-tensjoni, itejjeb il-lonġevità, u jiżgura cruising bla xkiel b'veloċitajiet ogħla.
- Manuvrabbiltà Superjuri: Magni doppji joffru kontroll aħjar, li jagħmluha aktar faċli biex timmanuvra fi spazji stretti, trakkja, u twettaq dawriet qawwija.
- Stabbiltà Aħjar: Il-piż ta 'żewġ magni jsaħħaħ il-bilanċ tad-dgħajsa, u jipprovdi stabbiltà akbar waqt is-sajd jew il-cruising.
- Shots tat-Toqba aktar Mgħaġġla: Magni doppji jiksbu aċċelerazzjoni aktar mgħaġġla barra mit-toqba, inaqqsu t-tkaxkir u jtejbu l-immaniġġjar ġenerali tad-dgħajjes.
- Sinkronizzazzjoni aktar sempliċi: Kontrolli elettroniċi moderni jagħmlu s-sinkronizzazzjoni ta' magni ġemellati aktar faċli minn qatt qabel, li jippermettulek timmaniġġja ż-żewġ magni b'lieva waħda.
- Valur Ogħla tal-Bejgħ mill-ġdid: Id-dgħajjes b'żewġ magni-ġeneralment għandhom valur tal-bejgħ mill-ġdid aħjar minħabba qawwa u domanda ogħla fis-suq tad-dgħajjes użati.
Konsiderazzjonijiet
Filwaqt li s-setups ta' magni ġemellati jiġu bi spejjeż ogħla bil-quddiem u ta' manutenzjoni, il-benefiċċji-affidabbiltà, prestazzjoni, manuvrabbiltà, u valur ta' bejgħ mill-ġdid-jagħmluhom investiment siewi għal sajd bil-qasba offshore serji.
Spare Parts

Introduzzjoni tal-Kumpanija
Ibbażat fuq il-prinċipju ta 'eċċellenza, suċċessivament nedejna outboards 2-stroke: 3hp/5hp/9.8hp/15hp/20hp/30hp/40hp, outboards 4-stroke: 6hp/20hp/60hp EFI u outboards elettriċi: 40hp. F'termini ta 'innovazzjoni teknoloġika, ksibna wkoll riżultati notevoli. Mill-24 ta 'Lulju 2023, konna ksibna 25 privattiva, li jkopru diversi oqsma bħal apparati tas-sistema tal-provvista taż-żejt tal-muturi fuq barra, apparati tat-test tal-yaw, u apparati ta' twaħħil u ssikkar tal-ġewż tal-ger taħt l-ilma. Bi tweġiba għall-kwistjoni ta 'marki virtwali horsepower fis-suq, aħna dejjem żammejna mal-prinċipju ta' horsepower ġenwin, u naqla 'tifħir gradwali mill-konsumaturi.

Ritratti tal-Klijent




Ċertifikati

L-ewwel-Ħin Użu Outboard
- Iċċekkja jekk il-valv ta' l-arja kemm fuq it-tankijiet tal-karburant mibni-in kif ukoll fuq dawk esterni huwiex miftuħ.
- Kun żgur li l-linja esterna tal-fjuwil tkun imqabbda sew mal-mutur.
- Issettja l-iswiċċ tal-fjuwil fil-pożizzjoni "on".
- Daħħal il-lanyard tas-swiċċ ta' emerġenza sew.
- Wara li tħallat il-fjuwil, ħawwad it-tank biex jitħallat sew (rifjuwil 'il bogħod mis-sorsi tan-nar).
- Kun żgur li l-ger ikun fin-newtrali qabel ma tibda l-magna.
- Qabbad il-linja tal-fjuwil, imbagħad ippumpja l-bozza 3-5 darbiet bil-vleġġa tipponta lejn il-magna.
- Iftaħ iċ-ċowk ftit, applika ftit throttle biex tibda, imbagħad itfi ċ-ċowk wara li tibda u ħalli l-magna idle għal 3-5 minuti biex tissaħħan.
- Meta ma tkunx qed tuża, erfa' l-mutur mill-ilma u erġa 'baxxih meta tkun lesta biex tużah.
- Għal-ħażna fit-tul, neħħi l-fjuwil mill-magna biex tevita problemi.
It-tags Popolari: twin engine outboard, Ċina twin magna outboard manifatturi, fornituri, fabbrika
2 STROKE 40HP MUTUR OUTBOARD
MUDELLI OPTIONALI:
T40BS --- Kontroll tal-laċċ; Bidu manwali; Xaft Qasir
T40BL--- Kontroll tal-laċċ; Bidu manwali; Xaft twil
T40BWS--- Kontroll tal-laċċ; Bidu Elettriku; Xaft Qasir
T40BWL--- Kontroll tal-laċċ; Bidu Elettriku; Xaft twil
T40FWS--- Kontroll mill-bogħod; Bidu Elettriku; Xaft Qasir
T40FWL--- Kontroll mill-bogħod; Bidu Elettriku; Xaft twil
T40FWTS--- Kontroll mill-bogħod; Bidu Elettriku; Mejjel Elettriku; Xaft Qasir
T40FWTL--- Kontroll mill-bogħod; Bidu Elettriku; Mejjel Elettriku; Xaft twil
| Mudell | T40 |
| Għoli tat-Transom | S:424mm L:550mm |
| Piż Niexef | 76 -78kg |
| Max. Firxa RPM | 4500-5500r/min |
| Max. outpower | 29.4kW (40HP) |
| Firxa RPM idling | 1100±50 r/min |
| Tip ta' Magna | 2-ċil. |
| Spostament | 703cc |
| Bore X Stroke | 80.0 × 70.0 mm |
| Ħin tal-Ignition | CDI |
| Sistema ta' Tmexxija | Kontroll tal-laċċ u Kontroll mill-bogħod |
| Sistema tal-Bidu | Bidu Manwal & Bidu Elettriku |
| Gear Shift | F-N-R |
| Proporzjon tal-Gear | 2.00 |
| Ittrimmja & Mejjel | Mejjel manwali & Mejjel Elettriku |
| Kapaċità tat-Tank tal-Fjuwil | 24L |
| Kapaċità taż-Żejt tal-Gear | 0.43 L |
| Sistema tal-lubrikazzjoni | 50:1 (Fjuwil:Żejt) |
| Skrun | 11 1/8*13 in. |
Par ta ' l-
Muturi tad-Dgħajjes tas-SajdLi jmiss
9 Horsepower Boat MotorIbgħat l-inkjesta










