Deskrizzjoni
Parametri tekniċi
DWAR OUTBOARDS
Il-mutur tad-dgħajjes ta '3 horsepower jagħti bilanċ perfett ta' stabbiltà u effiċjenza, li jagħmilha għażla eċċellenti għal dgħajjes żgħar u użu rikreattiv. Bid-disinn affidabbli tiegħu tal-magna 2-stroke, dan il-mutur jipprovdi prestazzjoni bla xkiel u huwa kapaċi jimmaniġġja diversi kundizzjonijiet tal-ilma. Il-mutur tad-dgħajsa ta' 3 horsepower huwa magħruf għall-effiċjenza tal-fjuwil tiegħu, li jikkonsma inqas fjuwil għal vjaġġi ta'-distanza qosra u joffri tħaddim kosteffikaċi. Il-bini kompatt u ħafif tiegħu jtejjeb il-portabbiltà, li jippermetti trasport u ħażna faċli. Kemm jekk qed tistad jew qed tgħawweġ f'ilmijiet kalmi, dan il-mutur jiżgura esperjenza ta' tbaħħir stabbli u ekonomika.



Servizz
Garanzija:
1 senakopertura għal użu kummerċjali
2 sninkopertura għal użu rikreattiv
01
Soluzzjonijiet OEM personalizzati
Aħna nipprovdu appoġġ minn tarf-sa-, mid-disinn tal-prodott sa l-ippakkjar tad-ditta, imfassal skont ir-rekwiżiti speċifiċi tiegħek.
02
Garanzija ta' Rispons Mgħaġġel
L-esperti tekniċi tagħna jirrispondu għall-mistoqsijiet kollhafi żmien 24 siegħa, li tiżgura appoġġ fil-pront u prattiku.
03
Ġestjoni tal-Loġistika Simplifikata
Noffru aġġornamenti regolari tal-ġarr (bi-kull ġimgħa) u assistenza-prattika biex niżguraw kunsinna bla xkiel mill-bidu sat-tmiem.

Wirjiet tax-xerrej
Il-prodott tagħna kiber b'suċċess għal aktar minn 60 pajjiż madwar ħames kontinenti, li jkopri kemm swieq żviluppati ewlenin kif ukoll firxa wiesgħa ta 'reġjuni emerġenti. Bi kwalità eċċellenti, disinn mill-aktar avvanzat-, u prestazzjoni affidabbli, kisbet rikonoxximent wiesa 'madwar id-dinja. Minn metropoli globali sa swieq li qed jiżviluppaw b'mod mgħaġġel, l-utenti faħħru b'mod konsistenti l-abbiltà tagħha li tissodisfa l-ħtiġijiet reali-dinja u jtejbu b'mod sinifikanti l-ħajja ta' kuljum. Dan ir-rispons pożittiv minn madwar id-dinja mhux biss jirrifletti l-fiduċja qawwija li l-konsumaturi jpoġġu fil-marka tagħna iżda wkoll isaħħaħ l-impenn sod tagħna għall-eċċellenza fl-iżvilupp tal-prodott u s-servizz tal-konsumatur.





Spare parts



Maħżen



Is-sistema tal-magazzinaġġ tagħna hija mgħammra b'mod sħiħ,-maħżuna sew, u miżmuma b'mod nadif u organizzat. B'ġestjoni standardizzata u operazzjonijiet effiċjenti, aħna niżguraw li kull ordni tiġi pproċessata fil-pront u mibgħuta b'mod preċiż. Aħna kontinwament ottimizzaw l-istruttura tal-inventarju tagħna u l-fluss tax-xogħol tal-loġistika biex intejbu l-effiċjenza ġenerali tal-provvista u s-sodisfazzjon tal-klijent.
It-tags Popolari: 3 horsepower dgħajsa bil-mutur, iċ-Ċina 3 horsepower dgħajjes bil-mutur manifatturi, fornituri, fabbrika
2 STROKE3MOTUR TA' BARRA HP
Il-mutur outboard 2-stroke 3 horsepower għandu finitura ġdida ta 'żebgħa sleek li ttejjeb kemm id-durabilità kif ukoll l-appell estetiku tiegħu. Dan il-mutur kompatt u effiċjenti huwa ddisinjat b'timer mibni-fih biex jimmonitorja s-sigħat ta' tħaddim, u jgħin lill-utenti jibqgħu fil-quċċata tal-manutenzjoni għall-aħjar prestazzjoni. Magħruf għad-disinn ħafif tiegħu, huwa faċli biex jittrasporta u perfett għal dgħajjes żgħar użati fis-sajd jew attivitajiet ta 'rikreazzjoni. Minkejja d-daqs żgħir tiegħu, joffri aċċelerazzjoni mgħaġġla u qawwa affidabbli. Bl-effiċjenza tal-fjuwil u l-karatteristiċi-faċli għall-utent, il-mutur ta' barra 3HP jiżgura esperjenza ta' tbaħħir bla xkiel, ekonomiku u mingħajr tbatija.
| Mudell | T3 |
| Għoli tat-Transom | 441mm (S) |
| Dimensjoni | 628*289*997 mm (S) |
| Piż Niexef | 17.4 Kg |
| Max. Firxa RPM | 4500-5500r/min |
| Max. outpower | 2.2kW |
| Firxa RPM idling | 1200±50 r/min |
| Tip ta' Magna | 1-ċil. |
| Spostament | 70 cc |
| Bore X Stroke | 46.0 x 42.0 mm |
| Ħin tal-Ignition | CDI |
| Sistema ta' Tmexxija | Kontroll tal-laċċ |
| Sistema tal-Bidu | Bidu manwali |
| Gear Shift | F-N |
| Proporzjon tal-Gear | 2.08 |
| Ittrimmja & Mejjel | Mejjel manwali & Mejjel Elettriku |
| Kapaċità tat-Tank tal-Fjuwil | Mibnija-f'1.4L |
| Kapaċità taż-Żejt tal-Gear | 0.075 L |
| Sistema tal-lubrikazzjoni | 50:1 (Żejt tal-Fjuwil) |
| Skrun | 7¼X6-BS pulzieri. |
Par ta ' l-
Dgħajsa bil-Mutur ta' 20 HpLi jmiss
Dgħajsa bil-mutur 5 HpIbgħat l-inkjesta










