7 Magni tal-Baħar Outboard
Ħfief u portabbli
Aktar għażliet ta 'kulur
Bore taċ-ċilindru akbar jagħti qawwa akbar
L-ignition awtomatika tas-CDI-avvanza l-isk timing għall-aħjar qawwa fil-veloċitajiet kollha
Ċertifikat mis-Soċjetà tal-Klassifikazzjoni taċ-Ċina (CCS)
Tul rakkomandat tad-dinghy tal-gomma: 3.8-4.2m
Deskrizzjoni
Parametri tekniċi
Dwar Outboards
Għal dgħajsa ddisinjata biex iġorr 7 persuni, ġeneralment trid magni tal-baħar outboard b'biżżejjed horsepower biex tiżgura s-sigurtà u prestazzjoni tajba. Hawn huma xi rakkomandazzjonijiet:
1.50hp sa 90hp:
-Din il-firxa hija tipikament adattata għal dgħajjes akbar (madwar 16 sa 20 pied). Magna ta '50hp tista' taħdem għal dgħajjes eħfef, filwaqt li magna ta '75hp jew 90hp tipprovdi aktar qawwa għal tagħbijiet itqal jew ilmijiet aktar ħorox.
2.Rakkomandazzjonijiet Speċifiċi:
- Bay Boats jew Center Console Boats: Dawn ħafna drabi jmorru tajjeb b'magni ta' 60hp sa 90hp.
- Pontoon Boats: Skont id-daqs, magna ta' 40hp sa 90hp tista' tkun adattata. Pontuni akbar (20 pied u aktar) jistgħu jibbenefikaw minn 70hp jew aktar.
- Skiffs jew Jon Boats: Magna ta' 40hp sa 60hp tista' tkun adegwata, imma kun żgur li d-dgħajsa tkun klassifikata għal dik it-tagħbija.
3.Konsiderazzjonijiet:
- Kapaċità tal-Piż: Dejjem iċċekkja l-kapaċità tal-piż tad-dgħajsa, li tinkludi l-passiġġieri, it-tagħmir u l-fjuwil.
- Kundizzjonijiet tal-Ilma: Għal ilmijiet mhux maħduma, hija rakkomandabbli magna ta' horsepower ogħla għal prestazzjoni u sikurezza aħjar.
Huwa importanti li tikkonsulta lill-manifattur jew negozjant tad-dgħajsa biex tiddetermina l-aħjar daqs tal-magna abbażi tal-mudell speċifiku tad-dgħajsa u l-użu maħsub tagħha.
2 STROKE 20HP MUTUR OUTBOARD
Calon Gloria 2-Stroke 20HP Outboard Motor tiftaħar b'ċaqliq qawwi ta '326cc, iddisinjat biex jagħti prestazzjoni impressjonanti fuq l-ilma. B'bore u stroke ta '62 x 54 mm, dan il-mutur jikseb kombustjoni effiċjenti u output ta' enerġija. L-espansjoni robusta taċ-ċilindru ttejjeb id-durabilità, u tiżgura tħaddim affidabbli f'kundizzjonijiet varji.

Ritratti tal-Klijent




Ċertifikati

Lista ta' Kontroll tal-Istartjar tal-Mutur Outboard
1. Iftaħ il-valv ta' l-arja fuq iż-żewġ tankijiet tal-fjuwil (mibnija-fiħ u esterni).
2. Qabbad il-linja esterna tal-fjuwil mal-mutur.
3. Issettja l-iswiċċ tal-karburant fuq "on."
4. Daħħal il-lanyard tas-swiċċ ta 'emerġenza b'mod sikur.
5. Ħawwad it-tank tal-karburant biex jitħallat wara t-taħlit, 'il bogħod minn sorsi tan-nar.
6. Ikkonferma li l-ger huwa newtrali.
7. Qabbad il-linja tal-fjuwil mal-magna, ippumpja l-bozza 3-5 darbiet bil-vleġġa tipponta lejn il-magna.
8. Iftaħ iċ-ċowk ftit, applika throttle biex tibda, imbagħad agħlaq iċ-ċowk u ħalli l-magna idle għal 3-5 minuti biex tissaħħan.
9. Neħħi l-mutur mill-ilma meta ma jkunx qed jintuża; erġa 'baxxiha meta jkun meħtieġ.
10. Għal-ħażna fit-tul, erfa l-fjuwil kompletament.
It-tags Popolari: 7 magni tal-baħar outboard, iċ-Ċina 7 magni tal-baħar outboard manifatturi, fornituri, fabbrika
2 STROKE 20HP MUTUR OUTBOARD
| MUDELL | T20 |
| Tip | 2 Puplesija |
| Għoli tat-Transom | 435mm (S) 562mm (L) |
| Dimensjoni | 878*343*1077 mm (S) 878*343*1204 mm (L) |
| Piż Niexef | 41 kg(S) 42kg(L) |
| Max. Firxa RPM | 5200-5800r/min |
| Max. Outpower | 14.7kw |
| Firxa RPM idling | 1600±50 r/min |
| Tip ta' magna | 2-ċil. |
| Spostament | 326 cc |
| Bore × Stroke | 62×54 mm |
| Ħin tal-Ignition | CDI |
| Sistema ta' Tmexxija | Kontroll tal-laċċ/Kontroll mill-bogħod |
| Sistema tal-Bidu | Bidu Manwal/Bidu Elettriku |
| Gear Shift | F-N-R |
| Proporzjon tal-Gear | 1.85(24/13) |
| Ittrimmja & Mejjel | Manwal |
| Kapaċità tat-Tank tal-Fjuwil | Esterni 24L |
| Kapaċità taż-Żejt tal-Gear | 0.37 L |
| Proporzjon tat-Taħlit | 50:1 |
| Skrun | 9 1/4 × 9 |
Par ta ' l-
3.5 Magna OutboardLi jmiss
Winterize Outboard Boat EngineIbgħat l-inkjesta










