Deskrizzjoni
Parametri tekniċi
Dwar Outboards
2-mutur outboard stroke huwa magna ta' kombustjoni interna mwaħħla mal-poppa ta' dgħajsa, li tmexxi l-bastiment permezz ta' skrun. Il-karatteristika li tiddefinixxi tagħha hija li ċiklu sħiħ tal-qawwa-li jinkludi d-dħul, il-kompressjoni, il-qawwa, u l-puplesiji tal-egżost-jitlesta f'rotazzjoni waħda biss tal-krankxaft.Is-saħħiet tiegħu jinkludu manutenzjoni sempliċi, startup rapidu, adattabilità għal dgħajjes żgħar, u spiża relattivament baxxa. Madankollu, għandha żvantaġġi wkoll: effiċjenza fqira tal-fjuwil (peress li xi fjuwil mhux maħruq-taħlita ta' arja taħrab bil-gassijiet tal-egżost), emissjonijiet ogħla (bħal idrokarburi), u aktar storbju u vibrazzjoni waqt it-tħaddim.Huwa komunement użat f'dgħajjes tas-sajd żgħar, jet skis, speedboats, dgħajjes li jintefħu, u inġenji tal-ilma oħra fejn proporzjon għoli ta' qawwa-għa-hija prijorità ewlenija.
2-Stroke 20 HP






Wirjiet tax-xerrej
Calon Gloria estendiet il-firxa tagħhom għal kull rokna tal-ħames kontinenti, b'bażi ta 'klijenti diversa li tkopri reġjuni, kulturi, u industriji, li tiġbed klijenti mill-irkejjen kollha tad-dinja. Għal snin sħaħ, klijenti bla għadd poġġew b'mod konsistenti l-fiduċja soda tagħhom fil-marka tagħna-fiduċja msejsa mhux biss fir-rikonoxximent tal-kwalità eċċezzjonali tal-prodotti tagħna, iżda wkoll fid-dedikazzjoni tagħna biex nindirizzaw kull ħtieġa b'attenzjoni u l-impenn tagħna għal valur fit-tul-, li jservi bħala rabta solida li tgħaqqad lill-utenti madwar id-dinja.






Spare parts



FAQ
Q: 1.X'inhi l-kwantità minima tal-ordni (MOQ)?
Q: 2.X'inhuma t-termini tal-ħlas tiegħek?
Q: 3.X'inhu l-ħin taċ-ċomb għall-produzzjoni u l-kunsinna?
14-21 jum tax-xogħol għal ordni bl-ingrossa
Q: 4.X'inhuma l-għażliet tat-tbaħħir?
Q: 5.X'inhuma l-proċessi ta 'kontroll tal-kwalità tiegħek?
Q: 6.Can inti takkomoda customizations jew talbiet speċjali?
Q: 7. Kemm nista 'nikseb ir-rispons wara li nibagħtu l-inkjesta?
It-tags Popolari: magni ġodda 2 stroke outboard, Ċina ġodda 2 stroke magni outboard manifatturi, fornituri, fabbrika
2 STROKE 20HP MUTUR OUTBOARD
Il-magna 2-stroke 20HP turi finitura matta ġdida stylish, prestazzjoni mtejba u disinn raffinat. Huwa kompatibbli ma 'l-iskrejjen SOLAS u għandu korp ta' inġinerija tajjeb għal tħaddim faċli. B'espansjoni taċ-ċilindru għal 326cc, it-T20 jagħti prestazzjoni impressjonanti u valur notevoli, li jagħmilha għażla ewlenija fil-kategorija tagħha.
| MUDELL | T20 |
| Tip | 2 Puplesija |
| Għoli tat-Transom | 435mm (S) 562mm (L) |
| Dimensjoni | 878*343*1077 mm (S) 878*343*1204 mm (L) |
| Piż Niexef | 41 Kg(S) / 42 Kg(L) |
| Max. Firxa RPM | 5200-5800r/min |
| Max. Outpower | 14.7kW (20HP) |
| Firxa RPM idling |
1600±50 r/min |
| Tip ta' magna | 2-ċil. |
| Spostament | 326 cc |
| Bore X stroke | 62×54 mm |
| Ħin tal-Ignition | CDI |
| Sistema ta' Tmexxija | Kontroll tal-laċċ / Kontroll mill-bogħod |
| Sistema tal-Bidu | Bidu Manwal / Bidu Elettriku |
| Gear Shift | F-N-R |
| Proporzjon tal-Gear | 1.85(24/13) |
| Ittrimmja & Mejjel | Manwal / Elettriku |
| Kapaċità tat-Tank tal-Fjuwil | Esterni 24L |
| Kapaċità taż-Żejt tal-Gear | 0.37 L |
| Proporzjon tat-Taħlit | 50:1 |
| Skrun | 9 1/4X9 |
Par ta ' l-
2 Stroke Outboard Engine OilLi jmiss
Żejt tal-Magna Outboard 2 StrokeIbgħat l-inkjesta













