Deskrizzjoni
Parametri tekniċi
DWAR OUTBOARDS
Il-Magna Outboard tax-xaft twil CALON GLORIA 2-Stroke 40HP toffri prestazzjoni qawwija għal firxa ta 'inġenji tal-ilma, minn dgħajjes tas-sajd għal cruisers. Mibnija bil-kwalità u l-affidabbiltà f'moħħha, din il-magna 40HP tagħti aċċelerazzjoni qawwija b'xaft twil għal fond imtejjeb tal-iskrun, ideali għal ilmijiet mhux maħduma.
Jidhru teknoloġija avvanzata bħal CDI għal bidu affidabbli u tħaddim bla xkiel, u Precision Blend Oil Injection għal taħlit ottimali ta 'fjuwil u żejt, dan il-mutur ta' 40HP outboard jimmassimizza l-effiċjenza u l-prestazzjoni. Kemm jekk int sajjier iddedikat jew dgħajsa każwali, il-magna outboard CALON GLORIA 40HP tipprovdi l-qawwa li għandek bżonn għal esperjenza kbira fuq l-ilma.
Spare Parts

Introduzzjoni tal-Kumpanija
Imwaqqfa fl-2016 f'Huzhou b'investiment inizjali ta 'ħames miljun dollaru, Zhejiang Canglong Power Machinery Co., Ltd. (magħrufa bħala CALON GLORIA) ġiet stabbilita b'tagħmir ta' produzzjoni avvanzat u tim ta 'R&D tas-sengħa.


Hekk kif in-negozju kiber, is-sid ta 'CALON GLORIA investa tmintax-il miljun dollaru addizzjonali biex jibni faċilità ta' produzzjoni ġdida ta '15,000㎡. Fl-2020, il-kumpanija ġiet riorganizzata u rilokata għal Haining, Jiaxing.
Iggwidati minn impenn għall-eċċellenza, nedejna firxa ta’ outboards: mudelli 2-stroke (3hp, 5hp, 9.8hp, 15hp, 20hp, 30hp, u 40hp), mudelli 4-stroke (6hp, 20hp, 60hp EFI), u outboard elettriku (40hp). L-isforzi tagħna fl-innovazzjoni teknoloġika taw ukoll riżultati sinifikanti. Mill-24 ta 'Lulju, 2023, ksibna 25 privattiva, li jkopru oqsma bħal sistemi ta' provvista ta 'żejt tal-muturi fuq barra, apparati għall-ittestjar tal-yaw, u sistemi ta' twaħħil tal-ġewż tal-ger taħt l-ilma. Bi tweġiba għal kwistjonijiet ta 'tikkettjar virtwali horsepower fis-suq, aħna konsistentement żammew mal-prinċipju ta' horsepower ġenwin, jaqilgħu tifħir dejjem akbar mill-konsumaturi.


Sa mit-twaqqif tagħna, konna impenjati b'mod attiv f'attivitajiet ta' benesseri pubbliku, u ħadna l-inizjattiva biex inwettqu r-responsabbiltà soċjali korporattiva tagħna. Matul is-snin, sħabna ma 'diversi organizzazzjonijiet ta' benesseri pubbliku, inklużi Shuguang Rescue, Blue Sky Rescue, iċ-Ċina Red Cross Volunteer Association, Min'an Rescue, u Renze Rescue.
Ritratti tal-Klijent





Reviżjonijiet

2 Stroke Outboard Quick Start Guide
- Installa l-outboard bil-pjanċa anti-cavitation 25mm taħt il-qiegħ tad-dgħajsa; tiżgura li l-kisi tal-magna jaqbel mad-dgħajsa.
- Uża gażolina bla ċomb, #92 jew ogħla.
- Żejt tal-magna 2-stroke rakkomandat: TC-W3.
- Żejt tal-gerijiet rakkomandat: GL-4 80W90.
- Taħlita tal-fjuwil:
- L-ewwel 10 sigħat: 25:1 (petrol: żejt 2-stroke)
- Wara 10 sigħat: 50:1 (petrol: żejt 2-stroke)
- Ibdel iż-żejt tal-gerijiet wara 10 sigħat, imbagħad kull 50 siegħa (iċċekkja għall-ilma regolarment).
It-tags Popolari: 40 hp magna ta 'barra, iċ-Ċina 40 hp manifatturi ta' magni ta 'barra, fornituri, fabbrika
2 STROKE 40HP MUTUR OUTBOARD
MUDELLI OPTIONALI:
T40BS --- Kontroll tal-laċċ; Bidu manwali; Xaft Qasir
T40BL--- Kontroll tal-laċċ; Bidu manwali; Xaft twil
T40BWS--- Kontroll tal-laċċ; Bidu Elettriku; Xaft Qasir
T40BWL--- Kontroll tal-laċċ; Bidu Elettriku; Xaft twil
T40FWS--- Kontroll mill-bogħod; Bidu Elettriku; Xaft Qasir
T40FWL--- Kontroll mill-bogħod; Bidu Elettriku; Xaft twil
T40FWTS--- Kontroll mill-bogħod; Bidu Elettriku; Mejjel Elettriku; Xaft Qasir
T40FWTL--- Kontroll mill-bogħod; Bidu Elettriku; Mejjel Elettriku; Xaft twil
| Mudell | T40 |
| Għoli tat-Transom | S:424mm L:550mm |
| Piż Niexef | 76 -78kg |
| Max. Firxa RPM | 4500-5500r/min |
| Max. outpower | 29.4kW (40HP) |
| Firxa RPM idling | 1100±50 r/min |
| Tip ta' Magna | 2-ċil. |
| Spostament | 703cc |
| Bore X Stroke | 80.0 × 70.0 mm |
| Ħin tal-Ignition | CDI |
| Sistema ta' Tmexxija | Kontroll tal-laċċ u Kontroll mill-bogħod |
| Sistema tal-Bidu | Bidu Manwal & Bidu Elettriku |
| Gear Shift | F-N-R |
| Proporzjon tal-Gear | 2 |
| Ittrimmja & Mejjel | Mejjel manwali & Mejjel Elettriku |
| Kapaċità tat-Tank tal-Fjuwil | 24L |
| Kapaċità taż-Żejt tal-Gear | 0.43 L |
| Sistema tal-lubrikazzjoni | 50:1 (Żejt tal-Fjuwil) |
| Skrun | 11 1/8*13 in. |
Par ta ' l-
Magna Outboard 30hpLi jmiss
L-Eħfef Magna EsterjuriIbgħat l-inkjesta












