Deskrizzjoni
Parametri tekniċi
DWAR OUTBOARDS
Il-mutur outboard 15hp huwa għażla prattika ħafna għal diversi tipi ta 'dgħajjes, speċjalment meta jkollok bżonn magna affidabbli u effiċjenti. Bħala wieħed mill-muturi tad-dgħajjes tal-gass l-aktar affordabbli, joffri valur eċċellenti għall-flus mingħajr ma jikkomprometti l-prestazzjoni. Il-versatilità tagħha tagħmilha adattata għal kundizzjonijiet tal-ilma differenti, minn lagi kalmi għal ilmijiet kostali, u tagħmilha għażla kbira kemm għall-użu rikreattiv kif ukoll professjonali. Kemm jekk qed tfittex soluzzjoni kost-effettiva jew magna affidabbli għad-dgħajsa tiegħek, dan il-mutur tad-dgħajsa tal-gass jagħti effiċjenza u durabilità superjuri, u jiżgura li tieħu l-aħjar mill-esperjenza tiegħek tat-tbaħħir.

Disinn ħafif– Faċli biex iġorr, tinstalla u tneħħi, ideali għal użu portabbli.
Aċċelerazzjoni qawwija– Jagħti rispons rapidu tat-throttle u prestazzjoni qawwija f'daqs kompatt.
Manutenzjoni sempliċi– Inqas partijiet li jiċċaqilqu jfisser manutenzjoni aktar faċli u spejjeż ta 'manutenzjoni aktar baxxi.
Proporzjon ta' Qawwa Għolja-għall--Piż– Joffri propulsjoni eċċellenti għal dgħajjes ta' daqs żgħir sa medju-.
Bidu affidabbli– Għażliet ta 'startjar manwali jew elettriku jiżguraw tħaddim affidabbli f'diversi kundizzjonijiet.
Daqs kompatt– Jiffranka l-ispazju u huwa perfett għal żoni limitati tat-transom.
2018 Huaihe Rescue Team:




F'CALON GLORIA, aħna impenjati mhux biss li nibnu muturi outboard ta'-kwalità għolja, iżda wkoll li nikkontribwixxu lis-soċjetà. Matul is-snin, ħadna sehem attiv f'diversi attivitajiet ta 'benessri pubbliku madwar iċ-Ċina. It-tim tagħna appoġġja lis-Salib l-Aħmar fl-isforzi ta 'għajnuna għad-diżastri, ipprovda assistenza teknika lill-Blue Sky Rescue Team f'missjonijiet ta' rispons ta 'emerġenza, u pparteċipa f'avvenimenti komunitarji ewlenin bħall-Qiantang River Crossing Festival.
Permezz ta’ dawn l-isforzi, aħna nimmiraw li nippromwovu s-sigurtà, l-għarfien ambjentali u r-responsabbiltà soċjali. Aħna nemmnu li l-għoti lura lill-komunità huwa parti essenzjali tat-tkabbir sostenibbli, u se nkomplu nappoġġaw kawżi sinifikanti li jagħmlu impatt pożittiv.
Wirja ta 'Shanghai 2016



Kull sena, aħna nipparteċipaw b'mod attiv f'wirjiet kummerċjali domestiċi ewlenin u wirjiet ta 'tagħmir tal-baħar. Dawn l-avvenimenti jagħtuna opportunitajiet siewja biex nuru l-aħħar mudelli tagħna ta 'muturi outboard, nidħlu direttament ma' professjonisti tal-industrija, u niġbru rispons reali tas-suq. Il-preżenza tagħna f'dawn il-wirjiet turi l-impenn tagħna għall-innovazzjoni, il-kwalità, u sħubiji fit-tul-. Permezz ta' interazzjoni wiċċ-imb-ma' klijenti u distributuri, aħna nkomplu nibnu l-fiduċja u nespandu l-influwenza tal-marka tagħna madwar il-pajjiż.
Show tax-xerrej



Aħna ferħanin li nirċievu feedback pożittiv kontinwu minn klijenti madwar id-dinja. Ħafna utenti qasmu ritratti reali tal-muturi outboard tagħna fl-azzjoni-sew immuntati fuq dgħajjes tas-sajd, dgħajjes li jintefħu, jew bastimenti kummerċjali. Il-klijenti jenfasizzaw b'mod konsistenti l-prestazzjoni affidabbli tal-magna, l-effiċjenza tal-fjuwil, u l-immaniġġjar faċli. Dawn l-immaġini u l-kummenti awtentiċi jirriflettu l-fiduċja u s-sodisfazzjon li l-prodotti tagħna kisbu fl-applikazzjonijiet fid-dinja reali-. Ir-rispons tiegħek imexxina biex inkomplu ntejbu u nwasslu enerġija affidabbli fuq l-ilma.
FAQ
Kif tagħżel l-iskrun it-tajjeb għall-muturi outboard:
Meta tagħżel skrun, jidħlu fis-seħħ żewġ kejl importanti: id-dijametru u l-pitch. Id-dijametru jkejjel id-distanza madwar iċ-ċirku tax-xafra li jdur, minn tarf għall-ieħor, li jgħaddi mill-buttun. Iż-żift jirreferi għad-distanza teoretika li dgħajsa tivvjaġġa b'revoluzzjoni waħda sħiħa tal-iskrun, jekk wieħed jassumi l-ebda żlieq. Pereżempju, skrun ta 'daqs 11" x 9" għandu dijametru ta' 11-il pulzier u żift ta '9 pulzieri, li jfisser li teoretikament għandu jmexxi d-dgħajsa 'l quddiem b'9 pulzieri għal kull dawra, għalkemm il-moviment attwali ħafna drabi jkun kemmxejn inqas minħabba ż-żliq.
Skrun b'pitch ogħla ġeneralment iżid l-ogħla veloċità tad-dgħajsa iżda jista' jnaqqas l-aċċelerazzjoni jew il-prestazzjoni ta' "toqba-shot". B'kuntrast, skrun b'-pitch aktar baxx itejjeb il-veloċità tat-toqba-shot, u jagħmilha ideali għal attivitajiet bħall-iskijar tal-ilma, għalkemm jissagrifikaw l-ogħla-veloċità.
Importanti: Kun żgur li l-iskrun li tagħżel ma jikkawżax li l-magna taqbeż l-RPM massimu rakkomandat tagħha. Varjazzjonijiet fid-disinn tal-buq tad-dgħajsa, il-kapaċità tat-tagħbija, u l-użu maħsub jistgħu jinfluwenzaw il-prestazzjoni. Huwa rakkomandat ħafna li tuża takometru biex tikkonferma li l-magna qed topera fil-medda RPM sikura biex tevita kwistjonijiet ta 'prestazzjoni jew ħsara potenzjali fil-magna.
It-tags Popolari: muturi tad-dgħajjes tal-gass, manifatturi tal-muturi tad-dgħajjes tal-gass taċ-Ċina, fornituri, fabbrika
2 STROKE 15HP MUTUR OUTBOARD
Il-magna 15HP 2-stroke issa tiftaħar finitura matta moderna, li mhux biss ittejjeb id-durabilità tagħha iżda wkoll tagħti spinta lill-effiċjenza ġenerali. Hija ddisinjata biex tkun kompletament kompatibbli mal-iskrejjen SOLAS, u tiżgura prestazzjoni mill-aqwa waqt li tkun qed timxi. L-istruttura ssimplifikata tagħha tiffaċilita l-immaniġġjar aktar faċli, u l-konfigurazzjoni interna ġiet ottimizzata b'mod maħsub għal funzjonalità aħjar. L-assemblaġġ tal-manku li għadu kif ġie aġġornat itejjeb l-ergonomija, u jgħin biex jitnaqqas it-tensjoni tal-operatur. Dan il-mudell jinkorpora wkoll sistema ta 'startjar manwali u tranżizzjonijiet tal-irkaptu aktar bla xkiel għal esperjenza ta' tbaħħir aktar bla xkiel u intuwittivi. Bil-kostruzzjoni b'saħħitha u l-karatteristiċi prattiċi tagħha, toffri valur u affidabilità eċċellenti għal firxa ta 'użi marittimi.
| MUDELL: | T15 |
| Tip: | 2 Puplesija |
| Għoli tat-trażżan: | 440mm (S) 567 (L) |
| Dimensjoni: | 873*332*1043 mm (S) 873*332*1170 mm (S) |
| Piż Niexef: | 38 Kg(S) 40kg(L) |
| Max. Firxa RPM: | 4500-5500r/min |
| Max. Outpower: | 11kW (15HP) |
| Firxa ta' RPM idling: | 850+50 r/min |
| Tip ta' magna: | 2-ċil. |
| Spostament: | 246 cc |
| Borre X stroke: | 56 × 50 mm |
| Ħin tat-tqabbid: | CDI |
| Sistema ta' Tmexxija: | Kontroll tal-laċċ/Kontroll mill-bogħod |
| Sistema tal-Bidu: | Bidu Manwal/Bidu Elettriku |
| Gear Shift: | F-N-R |
| Proporzjon tal-gerijiet: | 2.08(27/13) |
| Ittrimmja & Mejjel: | Manwal |
| Kapaċità tat-Tank tal-Fjuwil: | Esterni 24L |
| Kapaċità taż-żejt tal-ger: | 0.25 L |
| Proporzjon ta' Taħlit: | 50:1 |
| Skrun: | 9 1/4X9-J |
Par ta ' l-
Mutur tad-Dgħajsa tal-GażolinaLi jmiss
Mutur Żgħir Għal Dgħajsa li jintefħuIbgħat l-inkjesta













